M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowa produkcja własna MiniMini+

Piotr Machul | 2 października 2018, 06:00

Stacja rozpoczyna emisję serii "Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie".

W październikowe weekendy stacja MiniMini+ będzie emitowała premierowe odcinki nowego programu pt. "Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie". Program powstał jako zwieńczenie akcji zachęcającej dzieci do uprawiania sportu, której ambasadorami byli znani polscy piłkarze – Arkadiusz Malarz oraz Jarosław Bieniuk.

W sobotę, 6 października, na antenie pojawi się pierwszy odcinek najnowszej produkcji własnej MiniMini+: "Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie" (emisja: w weekendy o godz. 10:30 i 17:30). W programie blisko 80 małych finalistów akcji "Zostań gwiazdą futbolu" będzie mogło szkolić swoje umiejętności pod okiem piłkarza – Michała Sacharczuka. Program oprawą graficzną nawiązuje do lubianej przez dzieci bajki "Psiaki Futbolaki". Pierwszy sezon składa się z 13 odcinków.

W październiku oprócz programu "Psiaki Futbolaki i MiniMistrzowie" mali widzowie będą mogli zobaczyć także inne produkcje stacji (m.in. serie "Dzielny Lew Eryk" oraz "Księżniczka Hania i Grymasek”). Stacja przygotowała także serię krótkich programów edukacyjnych z Myszką w Paski, m.in. "Rysuj z Myszką w Paski", "Zagadki Myszki w Paski" czy "Myszka w Paski i zasady higieny".

 

Czytaj więcej na temat: , ,