M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Audycja Roberta Janowskiego ze wsparciem na antenie Radia Pogoda

Katarzyna Woźniak | 3 października 2018, 06:00

Stacja Agory promuje program prezentera i jego najnowszy album.

W październiku br. w telewizji, kinach, internecie i na nośnikach AMS w 8 miastach w Polsce można zobaczyć nowe reklamy Radia Pogoda, polecające program Roberta Janowskiego oraz jego najnowszy album "Najpiękniejsze melodie" Wydawnictwa Agora.
W nowej kampanii reklamowej Radia Pogoda wziął udział Robert Janowski – popularny piosenkarz, prezenter i dziennikarz radiowy. Zaprasza on wszystkich do słuchania swojej audycji "Najpiękniejsze melodie", nadawanej na antenie Radia Pogoda codziennie w godz. 14-16, w której można usłyszeć historie popularnych, polskich piosenek oraz wykonujących je artystów.
Płytę "Najpiękniejsze melodie", której partnerem jest Radio Pogoda, a wydawcą i dystrybutorem Wydawnictwo Agora, można kupić m.in. na Kulturalnysklep.pl i w cyfrowych serwisach streamingowych.
Kampania Radia Pogoda rozpoczęła się w poniedziałek, 1 października, i potrwa co najmniej do końca miesiąca. Obejmuje ogólnopolskie stacje telewizyjne (Polsat Cafe, Polsat Romans, TVN Style, HGTV, TVS), kina sieci Helios i nośniki reklamy zewnętrznej AMS w miastach nadawania Radia Pogoda, a także internet (serwisy społecznościowe i sieci internetowe) oraz prasę (tytuły Agory, m.in. "Gazeta Wyborcza", "Duży Format", "Wyborcza TV"). Spot wyprodukowało studio Bee Production. Plan kampanii opracował dział promocji Grupy Radiowej Agory we współpracy z domem mediowym Blue 449 (Publicis Media).

Czytaj więcej na temat: , , , , ,