M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Dwie nowe osoby w Codemedia

Maciej Florek | 31 października 2018, 06:00

Małgorzata Ciechanowicz i Aleksandra Bożek objęły stanowiska media planner/buyer.

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączyły Małgorzata Ciechanowicz (z lewej) i Aleksandra Bożek. Objęły stanowiska media planner/buyer.

Małgorzata Ciechanowicz jest w branży reklamowej od 2011 r. Specjalizuje się w obszarach performance, audience targeting i analityce wskaźników efektywnościowych. Karierę rozpoczynała w AdStockExchange. Następnie pracowała na stanowisku head affiliate managera w Grupie ClickAd i Mellongames, Zajmowała się wdrażaniem nowych strategii afiliacyjnych i ofert produktowych. Ma także ponadczteroletnie doświadczenie związane z pracą w sieciach reklamowych jako senior affiliate specialist (Goldbach Audience) i product development manager (Ad-Vice).

Aleksandra Bożek ma ponadczteroletnie doświadczenie zawodowe. Zdobywała je głównie w Value Media, gdzie odpowiadała za bieżącą obsługę, planowanie i realizację kampanii dla takich marek jak PKO Bank Polski, TMS Brokers, Castorama i BeamUp Payments. Specjalizuje się w obszarze performance marketingu.

W Codemedia Ciechanowicz i Bożek są odpowiedzialne za tworzenie i realizowanie strategii mediowych, planowanie i zakup mediów oraz optymalizację i raportowanie prowadzonych działań. Do ich obowiązków należy również kontakt z klientami, dostawcami i podwykonawcami.

Czytaj więcej na temat: , ,