M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BBDO z kolejną odsłoną kampanii "Cicha noc" [wideo]

Katarzyna Kacprzak | 2 stycznia 2019, 06:00

Pomoc w kontaktach z artystami zapewniło STX Music Solutions.

Trójka wykonawców: Kayah, Soyka & Woś i Golec uOrkiestra, zaskoczyła publiczność na swoich koncertach kolęd w Warszawie. W trakcie występów zagrali specjalną wersję kolędy “Cicha noc”. Koncerty odbyły się w dniach 09.12 - Kayah w Teatrze 6 piętro, 14.12 - Soyka i Joanna Woś w Teatrze Studio, 19.12 Golec uOrkiestra w Teatrze Muzycznym Roma. W trakcie każdego z tych występów artyści zapowiadali, że kolejną kolędą będzie “Cicha noc”, po czym na scenie na kilkadziesiąt sekund zapadła cisza.  Następnie następowało wytłumaczenie - że tak właśnie brzmi cicha noc w domach starszych i samotnych, ale można to zmienić, wchodząc na stronę podarujwigilie.pl

Podaruj Wigilię to coroczna kampania Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich, które organizuje w Warszawie, Poznaniu i Lublinie kolacje wigilijne dla samotnych osób starszych. 

Za pomysł niestandardowej aktywacji odpowiada BBDO Warszawa. Pomoc w kontaktach z artystami zapewniło STX Music Solutions, a materiał filmowy pomogły przygotować Papaya Films, Televizor i Efektura.

Czytaj więcej na temat: