M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cinema City uruchomiło Free WiFi

Magdalena Soroczyńska | 18 marca 2019, 06:00

Nowa usługa umożliwia marketerom rozszerzenie komunikacji w kinach.

Sieć Cinema City oraz kina Imax w całej Polsce wprowadziły nową usługę - Cinema City Free WiFi. Widzowie kinowi zyskali bezpłatny dostęp do internetu w holach i barach kinowych. Jednocześnie za pomocą tego rozwiązania klienci reklamowi New Age Media mają możliwość dodatkowego dotarcia do ponad 2 mln użytkowników miesięcznie w największych miastach w Polsce.

Nowa usługa Cinema City Free WiFi oferuje marketerom możliwość zaprezentowania indywidualnej strony powitalnej, zamieszczania reklam w czasie rzeczywistym, przekierowania na landing page kampanii, a także możliwość geolokalizacji kampanii. Reklamy mogą być edytowane zarówno w wersji mobile, jak i desktopowej.

- Proponujemy skuteczne narzędzie wspierające kampanie na ekranach i uzupełnienie dla innych działań off-screen. Oczywiście Cinema City Free WiFi może, być wykorzystywane w komunikacji odrębnie lub np. jako teaser do kolejnych etapów działań – powiedział Artur Manista, clients partner w NAM.

Oferta Cinema City Free WiFi skierowana jest do wszystkich użytkowników przebywających w holach kinowych oraz w pobliżu kin, np. food court. W zasięgu sieci Cinema City WiFi znajduje się ponad 2 mln osób miesięcznie.

Czytaj więcej na temat: