M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rośnie zespół Clear Communications Group

Joanna Niewiadomska | 2 kwietnia 2019, 06:00

Do agencji dołączyli Zuzanna Szelińska i Tomasz Leś na stanowiska menedżerów projektów oraz Martyna Drozdowska na stanowisko młodszego konsultanta.

Zespół Clear Communications Group powiększył się o trzy osoby. Do agencji dołączyli Zuzanna Szelińska i Tomasz Leś na stanowiska menedżerów projektów oraz Martyna Drozdowska na stanowisko młodszego konsultanta.

Zuzanna Szelińska przez ostatni rok odpowiadała za działania komunikacyjne m.in. Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz Chep Polska. Wcześniej była związana z branżą motoryzacyjną. Tomasz Leś do tej pory był związany z PKP SA, gdzie odpowiadał za komunikację medialną spółki w kilku województwach oraz wsparcie w komunikacji ogólnopolskiej, a przedtem był  rzecznikiem prasowym  Fundacji Grupy PKP. Pracował także w Ministerstwie Rozwoju, związany jest z sektorem NGO. Martyna Drozdowska pracowała głównie przy projektach z branży nieruchomości oraz budowlanej, m.in. dla: J.W. Construction, Strabagu i Jadaru. 

Clear Communication Group działa od 2011 r. i specjalizuje się w usługach z zakresu public relations dla firm i instytucji rynku finansowego, banków, spółek giełdowych, przedstawicieli sektora usług profesjonalnych, komunikacji procesów związanych z digital transformation oraz zagadnieniami z obszaru cyber security, a także w komunikacji kryzysowej i szkoleniach medialnych. Zespół liczy obecnie 21 osób.

Czytaj więcej na temat: