M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Sztejter i Katarzyna Sikorska-Jędral pokierują nową strukturą w ZPR Media

Joanna Niewiadomska | 2 kwietnia 2019, 06:00

Producenci Kreatywni ZPR Media będą świadczyć usługi kreatywne i producenckie na rzecz klientów komercyjnych.

Spółka ZPR Media, skupiająca się dotychczas na produkcji dla stacji telewizyjnych, rozszerza działalność o usługi kreatywne i producenckie na rzecz klientów komercyjnych. Powstała w ten sposób nowa struktura rozpoczyna działalność pod marką Producenci Kreatywni ZPR Media i będzie oferować  kompleksowe usługi produkcyjne, od wykreowania idei komunikacyjnej poprzez tworzenie scenariuszy, projektowanie oprawy graficznej, produkcję, postprodukcję aż po emisję. Działalność nowej struktury opiera się na dwóch filarach operacyjnych - pionie produkcji telewizyjnej i pionie produkcji komercyjnej.

-  Producenci Kreatywni to rozbudowana struktura o szerokich kompetencjach produkcyjno-kreatywnych, w której kluczowe role odgrywać będzie nowy dział kontentu komercyjnego kierowany przez Annę Sztejter oraz pion produkcyjny pod kierownictwem Katarzyny Sikorskiej-Jędral – mówi Marcin Gębala, prezes zarządu ZPR Media SA.

Anna Sztejter, która odpowiada za pion produkcji komercyjnej Producentów Kreatywnych ZPR Media, do ZPR Media SA dołączyła w grudniu 2018 roku. Ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży reklamowo-marketingowej i specjalizuje się w tworzeniu projektów 360 stopni. Była zastępcą dyrektora zarządzającego w Bridge2Fun. Wcześniej przez 14 lat zarządzała i pracowała w firmach należących do grupy Grey Polska. W spółce ZPR Media objęła stanowisko dyrektora operacyjnego ds. obsługi klienta, strategii i kreacji. Podlegający jej pion odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów w zakresie tworzenia strategii komunikacyjnej, kreacji i produkcji.

Katarzyna Sikorska-Jędral awansowała na stanowisko dyrektora operacyjnego pionu produkcji telewizyjnej Producentów Kreatywnych ZPR Media.  Odpowiada za całościowy nadzór nad produkcją, w szczególności nadzór nad rozwojem produkcji telewizyjnej. Z ZPR Media SA związana jest od 2015 roku. Sprawowała nadzór producencki nad takimi programami, jak m.in.: "Weterani – wyrwani śmierci” (Fokus TV), "Teoria spisku” (Fokus TV) itd. Wcześniej pracowała m.in. w Telewizji Puls, Akson Studio, MTV Networks Polska, Studio Company, Wizji TV. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze produkcji telewizyjnej.