M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

WP partnerem medialnym ligi żużlowej

Maciej Burlikowski | 3 kwietnia 2019, 06:00

Do tej pory wyłączność miała tu NC+.

Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o., organizator rozgrywek żużlowej PGE Ekstraligi, podpisała z Wirtualną Polską Media SA umowę, na mocy której WP będzie oficjalnym partnerem medialnym ligi w latach 2019-2021.

- Fani speedwaya będą mogli przed każdą kolejką, zobaczyć przygotowany przez nas blok bardzo atrakcyjnych programów żużlowych, w tym magazyn Mini Highlights. Pokażemy skróty każdego meczu danej rundy, materiały wideo dotyczące PGE IMME i Gali PGE Ekstraligi. Szczególnie ważne jest tutaj mocne wejście w obszar wideo i programy, których do tej pory nie robiliśmy. Kibice przekonają się, że programy i materiały przygotowane przez Wirtualną Polskę to nowa jakość w pokazywaniu żużla - zapowiada Dariusz Ostafiński, redaktor prowadzący dział żużel w serwisie WP SportoweFakty.

- Przy rozwoju mediów elektronicznych, który jest bardzo intensywny, obecność PGE Ekstraligi w serwisach tematycznych, takich jak WP SportoweFakty, ale także na stronie głównej Wirtualnej Polski, to wielka wartość dodana dla promocji rozgrywek PGE Ekstraligi - wskazuje z kolei Wojciech Stępniewski, prezes PGE Ekstraliga.

Do tej pory jedynym oficjalnym partnerem medialnym żużlowej ligi był ITI Neovision, operator platformy satelitarnej NC+ (ma prawa telewizyjne do pokazywania wszystkich meczów PGE Ekstraligi do 2021 r.).

Czytaj więcej na temat: ,