M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ETi reklamuje batony Wanted

Magdalena Soroczyńska | 10 kwietnia 2019, 06:00

Autorami kampanii są: OMD, Orchidea i Indahash.

Firma ETi startuje z drugą odsłoną kampanii "Obudź w sobie buntownika” wspierającą sprzedaż czekoladowych batonów Wanted. 

W ramach kampanii, adresowanej do młodych konsumentów, przewidziano emisję spotów TV, działania w internecie, aktywacje w Facebooku i Instagramie, a także sampling w sieci kin Cinema City. Bohaterem komunikacji jest znany z poprzedniej edycji kampanii goryl. Dzięki współpracy z Fundacją Panda ETi objęła opieką goryla Wikinga w warszawskim zoo. Kampanię opracowała agencja Orchidea, zakupu mediów dokonał dom mediowy OMD, a realizacją działań na Instagramie zajął się Indahash. 

Batony Wanted dostępne są w trzech wersjach smakowych: z orzechami, wiórkami kokosowymi i karmelem, także w opakowaniach do dzielenia się: Wanted Pops Caramel i Wanted Pops Coconut. 

Turecka firma ETi European Food Industries jest obecna w Polsce od czerwca 2018 r. Oferuje m.in. czekoladowe batony Wanted, herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, wafle w gorzkiej czekoladzie Dare, puszyste ciastka Adicto oraz czekoladowe pandy dla dzieci Petito. Firma działa na 40 rynkach. W 2017 r. jej przychody wyniosły 1,3 mld dol.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,