M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Polsat i WP ze wspólnym programem

Maciej Burlikowski | 17 maja 2019, 06:00

"#Newsroom" Tomasza Machały będzie nadawany w niedziele o 18.00 w Polsat News i na stronie głównej portalu.

Portal Wirtualna Polska i Telewizja Polsat będą nadawać wspólny program publicystyczny pt. "#Newsroom", który poprowadzi Tomasz Machała, wiceprezes WP Media ds. produktu wydawniczego, poruszając w nim tematy polityczne i społeczne.

Będzie ona nadawany w niedziele o godz. 18.00 w Polsat News i na stronie głównej portalu. W całości produkuje go zespół WP, będzie nadawany na żywo ze studia telewizyjnego Wirtualnej Polski.

- Niedziela to idealny dzień na podsumowania i przygotowanie do nowego tygodnia. W programie na żywo, który Polsat News przygotowuje wspólnie z redakcją Wirtualnej Polski, widzowie dowiedzą się, jakie były najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, ale nie zabraknie też miejsca na pytania z przymrużeniem oka i wieści o tym, czym żyje w ostatnim czasie internet. Cieszymy się również, że na antenie Polsat News ponownie zagości Tomasz Machała, wcześniej przez lata związany z naszą redakcją – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Czytaj więcej na temat: ,