M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

T-Mobile wchodzi na rynek stacjonarny

Maciej Burlikowski | 27 czerwca 2019, 06:00

Oferta pod marką Magenta 1 to nowy rozdział w historii firmy - zapowiada operator.

Operator telekomunikacyjny T-Mobile Polska, dzięki umowie z Orange Polska, rozpoczyna świadczenie usług telewizyjnych i stacjonarnego internetu.

- Dziś stawiamy kolejny, milowy krok w naszej podroży operatora konwergentnego. Poprzez systematyczne rozwijanie i tworzenie nowych usług – w szczególności tych dla domu – chcemy stać się operatorem pierwszego wyboru dla polskich klientów - mówi Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

W lipcu ub.r. T-Mobile Polska podpisał z Orange Polska 10-letnią umowę o korzystaniu z jego sieci światłowodowej (FTTH), na mocy której będzie co roku płacił Orange opłaty zależne od liczby klientów (opłatę wstępną ustalono na 275 mln zł). Oprócz umowy z Orange T-Mobile ma też podobną z firmą Nexera.

T-Mobile oferuje 3 pakiety usług: za 99 zł/mies. (abonament komórkowy na rozmowy bez limitu, 5 GB na transfer danych mobile, internet stacjonarny 100 Mb/s i abonament Netflix), za 124 zł/mies. (bez limitu na transfer danych mobile, lepszy abonament Netflix) i za 144 zł (najwyższa prędkość internetu stacjonarnego - 300 Mb/s).

Tym samym wyjaśniło się, dlaczego niedawno Orange poprawił bezpłatnie jakość usług FTTH swoim klientom.

Czytaj więcej na temat: , ,