M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Logistyka.rp.pl - nowy serwis "Rzeczpospolitej"

Joanna Niewiadomska | 2 lipca 2019, 06:00

Redaktorami prowadzącymi serwis są Robert Przybylski i Wojciech Romański, dziennikarze "Rzeczpospolitej", od lat zajmujący się problematyką transportu i logistyki.

Dziennik „Rzeczpospolita” uruchomił serwis poświęcony branży logistycznej - Logistyka.rp.pl. Publikowane w nim będą m.in. informacje o trendach w branży transportowej, zmianach w prawie, innowacyjnych rozwiązaniach z sektora TSL (transport- spedycja-logistyka) oraz opinie ekspertów i sylwetki zarządzających firmami z branży. Redaktorami prowadzącymi serwis są Robert Przybylski (na zdjęciu) i Wojciech Romański, dziennikarze "Rzeczpospolitej", od lat zajmujący się problematyką transportu i logistyki.

Intencją pomysłodawców serwisu miało być zgromadzenie wokół niego kluczowych graczy na rynku (dostawców usług, ich klientów, producentów rozwiązań IT, deweloperów powierzchni magazynowych, importerów sprzętu itp.) i mniejszych firm, tak, by Logistyka.rp.pl stała się podstawowym źródłem wiedzy o branży i swoistym łącznikiem między firmami. - Naszym celem jest bycie medium pierwszego wyboru dla profesjonalistów z branży, jak i osób zainteresowanych tematyką TSL - mówi Cezary Szymanek, redaktor naczelny Rp.pl. 

Jeszcze w lipcu pod patronatem "Rzeczpospolitej" i nowego serwisu odbyć ma się pierwsze "Spotkanie Liderów Branży TSL".

Wydawcą serwisu jest Gremi Media, które wydaje "Rzeczpospolitą”, "Parkiet” i ich serwisy internetowe. Ponadto ma pakiet kontrolny w spółce e-Kiosk SA, 49% w spółce prowadzącej serwis Kariera.pl oraz 47% w spółce MMC Conferences SA, organizującej konferencje biznesowe.

Czytaj więcej na temat: