M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sławomir Szych nowym prezesem Telefonii Dialog SA; ma doświadczenia marketingowe

Serwis Dzienny | 3 lipca 2006, 00:00

Zarząd KGHM Polska Miedź SA powołał na stanowisko prezesa zarządu Telefonii Dialog SA Sławomira Szycha. KGHM jest właścicielem 100 procent...

Zarząd KGHM Polska Miedź SA powołał na stanowisko prezesa zarządu Telefonii Dialog SA Sławomira Szycha. KGHM jest właścicielem 100 procent udziałów Telefonii Dialog. Od kwietnia br. Szych był p.o. prezesem zarządu telekomunikacyjnej spółki, teraz oficjalnie objął to stanowisko. Szych (44 lata) jest absolwentem Politechniki Śląskiej i podyplomowego studium menedżerskiego warszawskiej SGH. W swojej karierze zawodowej był m.in. dyrektorem ds. marketingu i handlu Huty Szkła Gospodarczego "Ząbkowice", ale jak wynika z informacji podawanych przez Telefonię Dialog w oficjalnym komunikacie, ma też za sobą doświadczenia doradcze przy opracowywaniu strategii restrukturyzacyjnych firm telekomunikacyjnych.

Jednocześnie nowym członkiem rady nadzorczej Dialogu został Piotr Siemion, dyrektor naczelny ds. telekomunikacji w KGHM, który objął w radzie miejsce po Sławomirze Szychu. (MG)

Czytaj więcej na temat: , , , ,