M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Maja Meissner-Filipek konsultantem w Aretes Consultants

Serwis Dzienny | 23 maja 2007, 06:45

Maja Meissner-Filipek, do niedawna dyr. reklamy Wydawnictwa Bauer, dołączyła do Aretes Consultants, gdzie objęła funkcję konsultant executive search. Aretes Consultants...

Maja Meissner-Filipek, do niedawna dyr. reklamy Wydawnictwa Bauer, dołączyła do Aretes Consultants, gdzie objęła funkcję konsultant executive search. Aretes Consultants specjalizuje się w projektach rozwojowych i rekrutacyjnych dla kadry menedżerskiej najwyższego i średniego szczebla zarządzania. Głównymi obszarami działalności firmy są: executive search, executive coaching oraz leadership development.

Maja Meissner-Filipek będzie się koncentrować na kluczowych stanowiskach w działach sprzedaży i marketingu w sektorach: media, FMCG, farmacja i usługi finansowe.

Maja Meissner-Filipek była szefem reklamy w Bauerze do lutego br. Wcześniej kierowała Interdeco Hachette Advertising Polska, domem sprzedaży tytułów wydawnictwa Hachette Filipacchi Polska. Była też dyr. marketingu w G+J Polska i na tym samym stanowisku w "Rzeczpospolitej". Pracowała również w Eli Lilly jako group brand manager. Poza tym budowała dział marketingu w sieci medycznej Medicover. Była również związana z US West Polska/Panorama Firm. (KP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,