M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Woda Kazimierska po roku przerwy wraca na rynek

Serwis Dzienny | 13 czerwca 2007, 06:45

Na rynek wróciła woda Kazimierska. Jej nowym producentem jest firma Vision Film Distribution, której prezesem jest Włodzimierz Otulak. Produkcja wody...

Na rynek wróciła woda Kazimierska. Jej nowym producentem jest firma Vision Film Distribution, której prezesem jest Włodzimierz Otulak.

Produkcja wody ruszyła w kwietniu br. Produkt jest już w dystrybucji. Wodę można kupić w sieci Tesco i Auchan, a wkrótce ma być dostępna także w innych supermarketach. Na razie są to 1,5-l butle wody niegazowanej i gazowanej, wkrótce na rynku mają się pojawić także małe 0,5-l opakowania. Podobnie jak wcześniej ma być plasowana w segmencie premium. Zmieniono jej etykiety. Produkt ma także kampanię TV. Podobnie jak dwa lata temu Kazimierską promuje aktor Artur Żmijewski.

Marka Kazimierska zadebiutowała dwa lata temu. Jej producentem była spółka Aquarius należąca do Włodzimierza Otulaka i Tadeusza Sobczaka. W ub.r. narósł konflikt pomiędzy właścicielami. Włodzimierz Otulak złożył wówczas wniosek o upadłość spółki, podobnie uczynił Tadeusz Sobczak. Włodzimierz Otulak twierdził rok temu, że wznowi produkcję wody. Vision Film Distribution dzierżawi zakład produkcyjny w Kazimierzu Dolnym od syndyka masy upadłościowej. (MKS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,