M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

VA Strategic Communications realizuje pierwszą wspólną kampanię DnB Nord i BISE

Serwis Dzienny | 15 czerwca 2007, 06:45

Agencja reklamowa VA Strategic Communications jest autorem kampanii promującej faktoring dla Banku DnB Nord Polska. Projekt skierowany jest głównie do...

Agencja reklamowa VA Strategic Communications jest autorem kampanii promującej faktoring dla Banku DnB Nord Polska. Projekt skierowany jest głównie do średnich i dużych firm, dla których płynność finansowa oraz efektywne zarządzanie należnościami są bardzo istotne. W kampanii wykorzystano prasę ogólnopolską i tę skierowaną do specjalistów finansowych, internet oraz materiały BTL.

Agencja w ramach współpracy z Bankiem DnB Nord i BISE przygotowała także wspólną kampanię obu firm. Ma ona charakter wizerunkowy, jej zadaniem jest zakomunikowanie mającego wkrótce nastąpić połączenia obu spółek, a w konsekwencji - powstania silnego i konkurencyjnego banku obsługującego duże, średnie i małe firmy, klientów indywidualnych, organizacje pozarządowe i wspólnoty mieszkaniowe.

Kampania reklamowa jest pierwszym wspólnym przedsięwzięciem obu banków. Jest prowadzona w TVN24, dziennikach "Rzeczpospolita" i "Puls Biznesu", tygodniku "Polityka", miesięczniku "Forbes", a także w wybranych portalach internetowych.

Podobnie jak w roku ubiegłym VA jest autorem projektu graficznego, wykonawcą i producentem Raportu Rocznego Banku DnB Nord Polska. Motywem przewodnim opracowania jest tym razem Nordic Walking. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,