M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Katarzyna Kowalska i Jacek Wójcik w G7; wkrótce kolejne osoby

Serwis Dzienny | 15 czerwca 2007, 06:45

Do zespołu kreacji agencji reklamowej G7 dołączyły nowe osoby. Katarzyna Kowalska objęła stanowisko senior copywritera (wcześniej w Publicis), będzie pracować...

Do zespołu kreacji agencji reklamowej G7 dołączyły nowe osoby. Katarzyna Kowalska objęła stanowisko senior copywritera (wcześniej w Publicis), będzie pracować w teamie z Agatą Kubień, art directorem. Jacek Wójcik, który przeszedł z Young & Rubicam, będzie nowym copywriterem pracującym z Beatą Dmochowską, art directorem. Tym samym liczba osób pracujących w kreacji agencji zwiększyła się do 16. Według Mariusza Jońskiego, creative directora G7, docelowo będzie to 18 osób. W lipcu br. do agencji dołączy także nowy art director. - Poszukujemy też zespołów juniorskich - mówi Joński. Zapowiada jednocześnie utrzymanie dotychczasowej, poziomej struktury działu kreacji.

- System group headów sprawdza się, kiedy raz na zawsze jest ustalone, kto dla jakiego klienta pracuje - mówi Joński. - U nas jest to inaczej zorganizowane, briefy przychodzące do agencji trafiają do kilku zespołów. Dzięki temu wybierane są najlepsze pomysły w agencji, a nie spośród tych, które jeden team może przygotować - mówi Joński. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,