M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Global Job House, nowy portal dla biznesu; marketer planuje wsparcie

Serwis Dzienny | 28 czerwca 2007, 06:45

Pod adresem www.globaljobhouse.com wystartował nowy portal internetowy skierowany do biznesu. Strona ta jest produktem należącym do firmy Global World Center,...

Pod adresem www.globaljobhouse.com wystartował nowy portal internetowy skierowany do biznesu. Strona ta jest produktem należącym do firmy Global World Center, która została założona w roku 2007 przez grupę prywatnych inwestorów. - GlobalJobHouse.com to kompaktowy i łatwo dostępny portal internetowy, którego celem jest globalna wymiana usługi intelektualnej na korzyść materialną i odwrotnie. Klientami serwisu są firmy poszukujące specjalistów z różnych dziedzin do wykonania konkretnych zleceń. Z drugiej strony są nimi sami specjaliści, którzy oferują pracę jako freelancerzy, świadczący profesjonalne usługi bez wychodzenia z domu - mówi Dorota Ryciak, new business & PR manager z agencji Blue Angels Advertising, która obsługuje Global World Center.

Wstępny projekt strony WWW powstał blisko dwa lata temu. GlobalJobHouse.com jest częścią planu międzynarodowego Global World Center. Portal GJH został zaprojektowany przez zespół GJH. Agencja Blue Angels Advertising obsługuje GlobalJobHouse.com w pełnym zakresie ATL, BTL i PR. Marketer zamierza przeprowadzić kampanię reklamową, która jest planowana na przełomie roku 2007 i 2008. Szczegóły kampanii zostaną ujawnione jesienią br. po opracowaniu strategii działań na 2008 rok. (GHM)

Czytaj więcej na temat: , , ,