M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Marta Karpińska i Daria Ferda art directorami w Mather i SoHo

Serwis Dzienny | 2 lipca 2007, 06:45

W dziale kreacji agencji reklamowych Mather Communications i SoHo Square, należących do Ogilvy Group Poland, doszło do zmian personalnych. Z...

W dziale kreacji agencji reklamowych Mather Communications i SoHo Square, należących do Ogilvy Group Poland, doszło do zmian personalnych.

Z firmy odszedł zespół w składzie Johan Pasternak, art director, i Natalia Pryzowicz, copywriter. Ich dalsze plany zawodowe nie zostały ujawnione.

Jednocześnie do zespołu dołączyło dwóch art directorów - Marta Karpińska (wcześniej w Grey Worldwide Warszawa) i Daria Ferda (wcześniej w G7). W dziale kreacji rozpoczął również pracę Bartłomiej Grzesiak, junior copywriter, wcześniej niezwiązany z branżą reklamową.

- Chcemy zmienić organizację działu kreacji i de facto rozbudować go - mówi Wojciech Putrzyński, managing director Mather i SoHo.

Od początku lipca br. w roli dyrektora kreatywnego obu agencji rozpocznie pracę Magdalena Komorek, wcześniej związana z Ad Fabriką FCB (informacja na ten temat została opublikowana w DS "MMP" z 4 czerwca br.). (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,