M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Peppermint wzmacnia dział obsługi klienta

Serwis Dzienny | 1 sierpnia 2007, 06:45

Dział obsługi klienta agencji marketing services Peppermint wzmocniły trzy nowe osoby. Piotr Paterowicz i Dominik Konieczny objęli stanowiska account executives,...

Dział obsługi klienta agencji marketing services Peppermint wzmocniły trzy nowe osoby. Piotr Paterowicz i Dominik Konieczny objęli stanowiska account executives, natomiast Agata Andrzejewska rozpoczęła pracę w agencji jako account assistant. Zmiany personalne są konsekwencją zwiększającej się ilości realizowanych projektów.

Piotr Paterowicz ukończył Uniwersytet Szczeciński, kierunek informatyka i ekonometria. Doświadczenie w branży reklamowej zdobywał, pracując m.in. w agencji Axel Studio. W trakcie kariery zawodowej odpowiedzialny był za obsługę takich klientów jak: Esselte Polska, Tetley Polska, Centra SA, GSK Comercial, Arot Polska (grupa Wavin).

Dominik Konieczny jest absolwentem Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu na kierunku zarządzanie i marketing oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalność logistyka. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w takich firmach jak Auchan Polska, gdzie odpowiedzialny był m.in. za organizację promocji lokalnych i akcji handlowych.

Agata Andrzejewska ukończyła zarządzanie i marketing na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Karierę zawodową rozpoczynała w jednej z poznańskich firm, gdzie odpowiedzialna była za współpracę z klientami zagranicznymi w zakresie finansów i rachunkowości.

Piotr Paterowicz dołączył do zespołu obsługi klienta, na czele którego stoi Michał Nowak, group client director. Zespół ten odpowiedzialny jest za obsługę m.in.: Kompanii Piwowarskiej i Skoda Auto Polska. Dominik Konieczny i Agata Andrzejewska wzmocnili zespół, który zajmuje się obsługą takich firm jak np. Nivea Polska, The Lorenz Bahlsen Snack-World, TUI Poland. Grupą kieruje Monika Taberska, group client director. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,