M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jarosław Krysiak dyr. handlowym Eski Warszawa, przesunięcia w Time

Serwis Dzienny | 7 sierpnia 2007, 06:45

Jarosław Krysiak obejmie stanowisko dyrektora handlowego Eski Warszawa, Eski Rock Warszawa i Vox Warszawa. Do końca sierpnia br. łączy on...

Jarosław Krysiak obejmie stanowisko dyrektora handlowego Eski Warszawa, Eski Rock Warszawa i Vox Warszawa. Do końca sierpnia br. łączy on nową rolę z dotychczasową - dyrektora handlowego oddziału sieci we Wrocławiu. Krysiak jest związany z Eską od 10 lat. Na stanowisku dyrektora handlowego Eski Warszawa zastępuje Marka Wojciechowskiego, który rozstaje się z Grupą Radiową "Time".

W strukturze spółki zachodzą także inne zmiany personalne. We wrześniu br. stanowisko dyrektora handlowego Eska Wrocław obejmie Mariusz Szuster (od 7 lat w Time), który pozostanie także dyrektorem zarządzającym i handlowym filii Opole.

Dyrektorem handlowym Radia Eska Białystok i Radia Vox Białystok została Agnieszka Borkowska, wcześniej traffic manager tych stacji. Jerzy Jabraszko pełniący w filii Białystok funkcje dyrektora zarządzającego i handlowego został powołany do zarządu spółki Promotor, która w ramach Grupy Radiowej "Time" zajmuje się realizacją dużych akcji promocyjnych Radia Eska, tj . "Hity na czasie".

Kierownictwo Time poszerzyło także kompetencje Marty Rzeszutko. Od lipca br. łączy ona dotychczasowe obowiązki dyrektora zarządzającego i handlowego Radia Eska Rzeszów z analogiczną funkcją w Radiu Bieszczady, które docelowo zmieni nazwę na Radio Vox FM. (JN)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,