M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Gazeta" z książką i cyklem dla zbieraczy i smakoszy grzybów

Serwis Dzienny | 22 sierpnia 2007, 06:45

"Gazeta Wyborcza" (Agora SA) w najbliższą sobotę ukaże się z "Atlasem grzybów". Cena "Gazety" z atlasem przygotowanym we współpracy z...

"Gazeta Wyborcza" (Agora SA) w najbliższą sobotę ukaże się z "Atlasem grzybów". Cena "Gazety" z atlasem przygotowanym we współpracy z wydawnictwem Pascal, autorstwa Marka Snowarskiego, wyniesie 6,99 zł. Do całości nakładu "Gazety" tego dnia zostanie dołączona pierwsza część trzyodcinkowego cyklu kulinarnego z grzybami w roli głównej. Cykl będzie bezpłatnym dodatkiem.

Książkę i zeszyty kulinarne wesprze kampania telewizyjno-radiowa. Ze strony Agory za promocję odpowiada Paulina Kałka. Kreację reklamy telewizyjnej przygotowała agencja DDB Warszawa, a media planował i zakupił Starlink. Spoty telewizyjne pojawią się w stacjach: TVP, Polsat, TVN, Kuchnia.tv, TVN24, TVN Style i Discovery. Kampania radiowa obejmuje: Tok FM, Złote Przeboje, Roxy FM, sieć Eska, Polskie Radio, RMF FM. Poza tym prowadzona jest autopromocja w "Gazecie Wyborczej" i jej dodatkach oraz w dzienniku "Metro". (KP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,