M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Większy dział komunikacji w Sanofi-Aventis

Serwis Dzienny | 29 sierpnia 2007, 06:45

Do działu komunikacji firmy farmaceutycznej Sanofi-Aventis dołączyły trzy nowe osoby. Barbara Hensel jako menedżer ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez...

Do działu komunikacji firmy farmaceutycznej Sanofi-Aventis dołączyły trzy nowe osoby. Barbara Hensel jako menedżer ds. komunikacji wewnętrznej i organizacji imprez odpowiada za realizację kompleksowej polityki komunikacji wewnętrznej oraz organizację wydarzeń specjalnych. Z firmą związana jest od 11 lat; pracowała kolejno w Sanofi-Biocom, Sanofi-Synthelabo i Sanofi-Aventis. Karierę zawodową w grupie Sanofi-Aventis zaczynała od stanowiska specjalisty w dziale marketingu, następnie pracowała jako specjalista ds. organizacji konferencji i menedżer ds. organizacji imprez w dziale HR.

Anna Cywińska jako specjalista ds. komunikacji i PR-u wspiera działania na rzecz produktów firmy, a także odpowiada za stronę internetową i działania sponsoringowe. Przez pięć ostatnich lat pracowała w agencjach public relations (m.in. Primum PR, Sensors), realizując ogólnopolskie kampanie edukacyjne dla firm farmaceutycznych, m.in.: Servier Polska, Teva Polska czy GlaxoSmithKline.

Katarzyna Grzeszczak na stanowisku specjalisty ds. organizacji imprez; zajmuje się realizacją i koordynacją imprez oraz przygotowywaniem kongresów krajowych i międzynarodowych. W Sanofi-Aventis pracuje od 2005 roku. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,