M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BBC Worldwide wzmacnia team odpowiedzialny za internet

Serwis Dzienny | 1 października 2007, 06:45

BBC Worldwide rozbudowuje team Digital Delivery odpowiedzialny za strategię i rozbudowę oferty tego nadawcy w internecie. Wzmocnienie zespołu następuje wskutek...

BBC Worldwide rozbudowuje team Digital Delivery odpowiedzialny za strategię i rozbudowę oferty tego nadawcy w internecie. Wzmocnienie zespołu następuje wskutek szeregu nominacji.

Dan Heaf został mianowany na stanowisko dyrektora w komórce Digital Ventures. Ostatnio w BBC Vision i Audio & Music odpowiadał m.in. za strategię internetową dla stacji radiowych.

Alex White objął z kolei funkcję launch directora w teamie internetowym BBC. Poprzednio był dyrektorem komórki Association of Online Publishers.

Dodatkowo w strukturach BBC Worldwide awansowano: Duncana Swaina - na creative directora, Craiga Muskera - na head of development, Paula Owena na operations directora i Chrisa Hankinsa na head of user experience.

Jon Noakes objął funkcję directora of digital strategy and business development. Będzie pomagał teamowi Digital Delivery m.in. w poszukiwaniu nowych możliwych akwizycji. ("Media & Marketing Europe")

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,