M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

KRRiTV zgodziła się na koncesje dla Patio TV i Religia.TV

Serwis Dzienny | 3 października 2007, 06:45

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiTV) rozstrzygnęła postępowanie o udzielenie koncesji spółce Fabryka Mediów z Łodzi na rozpowszechnianie drogą satelitarną...

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiTV) rozstrzygnęła postępowanie o udzielenie koncesji spółce Fabryka Mediów z Łodzi na rozpowszechnianie drogą satelitarną programu telewizyjnego Patio TV o charakterze edukacyjno-poradnikowym, emitowanym codziennie nie mniej niż 17 godzin na dobę. Rada rozstrzygnęła również postępowanie o udzielenie koncesji spółce ITI Neovision na rozpowszechnianie drogą satelitarną programu stacji Religia.TV. KRRiTV w przyjętej uchwale ustaliła warunki techniczne na rozpowszechnianie programu. Rada poinformowała, że po otrzymaniu postanowienia prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w zakresie warunków technicznych podejmie odrębną uchwałę ustalającą szczegółowe warunki koncesyjne dotyczące tego programu.

Na wniosek Archidiecezji Poznańskiej rada wyraziła zgodę na przedłużenie okresu obowiązywania koncesji na rozpowszechnianie programu Emaus-Katolickie Radio Poznań do 12 grudnia 2011 r. (PM)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,