M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Polsat 2 przebudowuje nową ofertę programową i zmienia oprawę

Serwis Dzienny | 4 października 2007, 06:45

Nowa ramówka Polsatu 2, która pojawi się w październiku, skonstruowana będzie z wybranych elementów bieżącej oferty programowej Telewizji Polsat oraz...

Nowa ramówka Polsatu 2, która pojawi się w październiku, skonstruowana będzie z wybranych elementów bieżącej oferty programowej Telewizji Polsat oraz jej zasobów archiwalnych. Stacja pokaże m.in. najnowsze produkcje Polsatu, takie jak seriale "Ekipa" i "Tylko miłość", i programy rozrywkowe, m.in. "Dzień Kangura", "Piotr Bałtroczyk przedstawia". Wśród sprawdzonych popularnych seriali widzowie zobaczą m.in.: "Pierwszą miłość", "Samo życie", "Falę zbrodni", "Świat według Kiepskich" i "Daleko od noszy". Polsat 2 to również najświeższe informacje z kraju dostępne w programie "Wydarzenia" oraz codzienny program interwencyjno-publicystyczny "Interwencja". Nie zabraknie też teleturniejów (m.in. "Gra w ciemno").

Równolegle wprowadzone zostaną nowa oprawa graficzna stacji i logotyp. Rebranding logotypu i zmiana oprawy stacji są początkiem uspójniania brandingu w ramach grupy kapitałowej Telewizji Polsat. Nowy logotyp Polsatu 2 i oprawa kanału zostały przygotowane w oparciu o kolory korporacyjne głównej anteny. Za ich realizację odpowiada dział produkcji, promocji antenowej i oprawy Polsatu. Startuje też nowa strona internetowa Polsatu 2. Sprzedażą czasu reklamowego w Polsce i rozwojem biznesu reklamowego Polsatu 2 w Stanach Zjednoczonych zajmie się biuro reklamy Polsat Media.

Polsat 2 dostępny jest przez cały tydzień 24 godziny na dobę. Dociera do ponad 5 mln gospodarstw domowych i osiąga 0,63 proc. udziałów (w grupie 16-49). W najbliższym czasie stacja ma zamiar powiększyć udziały w rynku w grupie 16-49 do 0,75 proc. W Polsce Polsat 2 można odbierać za pośrednictwem sieci kablowych oraz platform cyfrowych, w Europie za pomocą dowolnego odbiornika satelitarnego. W Stanach Zjednoczonych kodowany sygnał Polsatu 2 dostępny jest w sieci DISH Network.

O planach zmian w ramówce Polsatu 2 pisaliśmy w DS "MMP" z 19 kwietnia br. (PM)

Czytaj więcej na temat: , , ,