M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zmiany w programie "Co z Polską?" Lisa

Serwis Dzienny | 4 października 2007, 06:45

Kolejny odcinek nowego programu publicystycznego Tomasza Lisa "Co z Polską?" emitowany na domenie cozpolska.pl pojawi się w nieco zmienionej formule....

Kolejny odcinek nowego programu publicystycznego Tomasza Lisa "Co z Polską?" emitowany na domenie cozpolska.pl pojawi się w nieco zmienionej formule. Będzie go można oglądać tuż po zakończeniu produkcji, czyli w każdy czwartek od samego rana (pierwszy odcinek można było oglądać dopiero w czwartek wieczorem). Ponadto do studia, gdzie prowadzone są rozmowy Lisa z politykami, wprowadzono pierwsze elementy scenografii. Ma się także pojawić element interaktywny. Pytania politykom będą mogli również zadawać sami internauci. W drugim odcinku programu wezmą udział Hanna Gronkiewicz-Waltz z Platformy Obywatelskiej i Ryszard Kalisz reprezentujący Lewicę i Demokratów.

Pierwszy odcinek obejrzało ok. 160 tys. internautów. Za kreację i produkcję programu odpowiada agencja interaktywna Tribal DDB i studio produkcyjne CutCut. Przedsięwzięcie objęła patronatem Agora SA (projekt Tomasza Lisa nagłaśniają "Gazeta Wyborcza" i portal Gazeta.pl). (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,