M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cosimo Martinelli - nowa męska marka odzieżowa Gino Rossi

Serwis Dzienny | 13 grudnia 2007, 06:45

Należąca do Gino Rossi spółka Simple Creative Products utworzyła nową firmę pod nazwą Cosimo Martinelli Poland. Podstawową jej działalnością ma...

Należąca do Gino Rossi spółka Simple Creative Products utworzyła nową firmę pod nazwą Cosimo Martinelli Poland. Podstawową jej działalnością ma być produkcja odzieży oraz handel hurtowy i detaliczny. Spółka zajmie się produkcją i wprowadzeniem nowej, męskiej marki odzieżowej pod nazwą Cosimo Martinelli. Ma to być linia eleganckiej odzieży klasycznej, ekskluzywnej, ale w przystępnej cenie. Spółka w zakresie projektów i produkcji współpracuje z firmami włoskimi. Szczegóły dotyczące kolekcji nie są jednak ujawniane.

Prezesem nowej firmy jest Paweł Kapłon, jednocześnie członek zarządu Gino Rossi. Dyrektorem kreatywnym kolekcji nowej marki zaś Janusz Bielenia.

Brand Cosimo Martinelli pojawi się na rynku w przyszłym roku, nie ma jednak jeszcze dokładnej daty jego launchu. Kolekcja sprzedawana będzie w firmowych butikach pod własną nazwą. Przedstawiciele spółki już rozpoczęli rozmowy z centrami handlowymi na temat uruchomienia swoich butików. W najbliższych dniach spółka Cosimo Martinelli Poland otworzy w centrum Warszawy tzw. studio szycia na miarę. Kapitał zakładowy nowej spółki wynosi 200 tys. zł. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,