M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Blog.pl tworzy otwarte forum liderów opinii

Serwis Dzienny | 14 grudnia 2007, 06:45

Należąca do Grupy Onet platforma blogowa Blog.pl wprowadza nową strategię działania. Jej elementem jest udostępnienie obszaru otwartych dyskusji oraz poszerzenie...

Należąca do Grupy Onet platforma blogowa Blog.pl wprowadza nową strategię działania. Jej elementem jest udostępnienie obszaru otwartych dyskusji oraz poszerzenie funkcjonalności platformy o Blogometr - narzędzie do pomiaru i prezentacji poglądów internautów. Dzięki temu chce stworzyć opiniotwórcze centrum wszystkich platform blogowych i "klub dyskusyjny" otwarty na całą polską blogosferę. - Dzięki całkowicie nowej strategii działania Blog.pl staje się elitarnym klubem wymiany myśli nowych liderów opinii, blogowiczów - mówi Andrzej Zachwieja, dyrektor serwisów komunikacyjnych w Onet.pl. Forum jest dostępne dla wszystkich internautów, bez względu na przynależność do konkretnej platformy blogowej. Do wzięcia udziału w debacie na Blog.pl wystarczy podać URL, adres do wypowiedzi w swoim macierzystym blogu.

Konsekwencją zmian w Blog.pl jest wprowadzenie nowego podziału serwisu na dwie części. Jedną z nich są dotychczasowe blogi internautów, drugą stanowi strona główna, na której prezentowany jest obszar debat międzyblogowych i Blogometr prezentujący rozkład opinii dyskutantów. Bloger może zaznaczać na skali punkt, który najlepiej oddaje jego pogląd w danej dyskusji, zaś blogometr całej debaty pokaże rozkład opinii wszystkich dyskutantów. Całość zmian dopełnia kompleksowe odświeżenie wyglądu Blog.pl, zmierzające w kierunku nowoczesnego centrum dyskusji. (KC)

Czytaj więcej na temat: , , ,