M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Byli pracownicy Grupy Radiowej "Time" będą zarządzać oddziałem Sony BMG

Serwis Dzienny | 11 stycznia 2008, 06:45

Założona przez byłych pracowników Grupy Radiowej "Time" - Cezarego Fortunę, Ewelinę Krysiak i Macieja Zielińskiego - firma Eventex (pisaliśmy o...

Założona przez byłych pracowników Grupy Radiowej "Time" - Cezarego Fortunę, Ewelinę Krysiak i Macieja Zielińskiego - firma Eventex (pisaliśmy o niej w DS "MMP" z 17 grudnia 2007 r.) zarządzać będzie Snap Event, agencją bookingowo-artystyczną powstałą z inicjatywy Sony BMG Poland. Dyrektorem Snap Event jest Kazimierz Pułaski (jednocześnie dyrektor generalny Sony BMG Music Entertainment). Menedżerowie Eventex stworzą zespół kluczowych pracowników w Snap Event. Ewelina Krysiak objęła stanowisko dyrektora zarządzającego, odpowiada również za promocję i PR, Maciej Zieliński jest dyrektorem marketingu, a Cezary Fortuna objął stanowisko dyrektora handlowego. Michał Korol jako dyrektor produkcji zajmie się stroną artystyczną i produkcyjną eventów. Snap Event będzie pośredniczyć we współpracy z managementami artystów polskich i zagranicznych w zakresie organizacji koncertów, imprez promocyjnych, eventów korporacyjnych oraz angażowaniu do udziału w reklamach i innych przedsięwzięciach artystycznych i marketingowych.

- Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom rynku. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zebrać ekipę specjalistów, która profesjonalnie zajmie się kreatywną obsługą naszych artystów - mówi Kazimierz Pułaski.

Snap Event jest strukturą międzynarodową Sony BMG - podobne firmy powstały już w kilku krajach, m.in. w Hiszpanii. (DD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,