M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Aktorka Ewa Kasprzyk ambasadorką nowej linii Dove pro.age

Serwis Dzienny | 14 stycznia 2008, 06:45

Unilever wprowadził na rynek nową linię kosmetyków pro.age z serii Dove. Ambasadorką nowej marki jest aktorka Ewa Kasprzyk. W skład...

Unilever wprowadził na rynek nową linię kosmetyków pro.age z serii Dove. Ambasadorką nowej marki jest aktorka Ewa Kasprzyk.

W skład linii Dove pro.age wchodzą produkty do mycia i pielęgnacji ciała, takie jak: żel pod prysznic, płyn do kąpieli, balsamy, kremy do ciała, serum do szyi i biustu, dezodoranty i kremy do rąk, a także do pielęgnacji włosów, jak: szampon, odżywka i maska.

Kosmetyki te przeznaczone są dla kobiet dojrzałych powyżej 45. roku życia.

Z globalnego raportu Dove wynika, że 91 proc. kobiet w wieku powyżej 50 lat twierdzi, że nadszedł czas na zmianę świadomości społecznej dotyczącej roli kobiet oraz percepcji ich wieku. Z badań przeprowadzonych w dziewięciu krajach wynika, że kobiety mają dosyć bycia postrzeganymi przez pryzmat wieku. Są aktywne, niezależne i cieszą się życiem.

Bieżący rok wyznacza początek kolejnej odsłony kampanii zapoczątkowanej przez Dove w 2006 roku pod hasłem: "Prawdziwe piękno". Tym razem marka koncentruje się na kobietach dojrzałych, przekonując je, że są piękne bez względu na wiek.

Unilever nie zdradza szczegółów dotyczących współpracy z Ewą Kasprzyk. Nie ujawnił też, kiedy wystartuje ewentualna kampania promująca linię Dove pro.age. (BG)

Czytaj więcej na temat: , ,