M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ogilvy Action poszerza dział obsługi klientów

Serwis Dzienny | 19 lutego 2008, 06:45

Zespół Ogilvy Action powiększył się o nowe osoby. Karolina Abramowicz objęła stanowisko account managera i będzie odpowiedzialna za koordynację projektów...

Zespół Ogilvy Action powiększył się o nowe osoby. Karolina Abramowicz objęła stanowisko account managera i będzie odpowiedzialna za koordynację projektów w ramach Motorola Poland oraz British American Tobacco Poland. Doświadczenie zdobywała w McCann Erickson Polska, pracując m.in. dla marek: General Motors, Nestle, Nesquik, Totalizator Sportowy oraz PTK Centertel.

Po trzymiesięcznym stażu stanowiska account coordinatorów objęli: Michał Świątkowski, który będzie opiekował się British American Tobacco, Marta Dymnicka, która zajmować się będzie obsługą nowych klientów, i Karolina Gogarowska, która będzie koordynować projekty w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz wesprze zespół przy pracach lokalnych dla Chiquity Poland i DuPont Poland.

Karolina Abramowicz i Michał Świątkowski wzmocnią zespół account directora Magdaleny Olejniczak, zaś Marta Dymnicka i Karolina Gogarowska - zespół account directora Doroty Hernik w dziale client service Ogilvy Action.

(AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,