M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cztery nowości w wiosennej ramówce TVN, reszta to sprawdzone formaty

Serwis Dzienny | 20 lutego 2008, 06:45

Telewizja TVN wiosną włączy do ramówki cztery nowości. Będą to seriale: "39 i pół" (premierowa emisja wtorki godz. 21.30) i...

Telewizja TVN wiosną włączy do ramówki cztery nowości. Będą to seriale: "39 i pół" (premierowa emisja wtorki godz. 21.30) i "Teraz albo nigdy" (emisja w niedzielę po "Tańcu z gwiazdami") oraz programy fabularno-dokumentalne "Sąd rodzinny" (show sądowy, wtorek, czwartek godz. 17.25) i "Szpieg" (serial dokumentalny, którego emisja rozpocznie się w maju).

Stacja TVN stawia wiosną przede wszystkim na sprawdzone formaty rozrywkowe, m.in.: "Taniec z gwiazdami", "You can dance - Po prostu tańcz", "Niania", "Na Wspólnej", "Kryminalni" i "Milionerzy".

- "Taniec z gwiazdami" ma ciągle 5-milionową widownię. Trudno więc rezygnować z formatu, o który dopominają się widzowie - mówi Edward Miszczak, dyr. programowy TVN. Dodaje też, że w związku z dużymi eventami sportowymi, głównie meczami Euro 2008 na konkurencyjnych antenach, które tradycyjnie przyciągają widownię męską, stacja TVN będzie starała się zaproponować kontrofertę dla kobiet.

Grupa TVN podpisała też umowę z firmą Monolit, na mocy której znacząco wzmocni wiosenną ofertę filmową. (PM)

Czytaj więcej na temat: , ,