M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sony Ericsson wprowadza nową markę Xperia

Serwis Dzienny | 20 lutego 2008, 06:45

Producent telefonów komórkowych Sony Ericsson wprowadza na rynek nową markę Xperia. Pierwszym telefonem z tej serii będzie model X1 (typu...

Producent telefonów komórkowych Sony Ericsson wprowadza na rynek nową markę Xperia. Pierwszym telefonem z tej serii będzie model X1 (typu slider - rozsuwany, z klawiaturą QWERTY, trzycalowym ekranem wysokiej rozdzielczości, bogato wyposażony w technologie multimedialne: filmy, muzyka, wideo, internet), który pojawi się w sprzedaży w II połowie roku.

Wtedy też, jak mówi Marcin Mikucki, marketing manager w polskim oddziale Sony Ericsson, można spodziewać się reklam nowej marki.

Xperia to pierwsza własna marka Sony Ericsson. Dwie, którymi firma posługiwała się dotychczas, czyli Cyber-Shot i Walkman, należą do koncernu Sony (który wraz z Ericssonem jest właścicielem tego joint venture).

Sony Ericsson szykuje niebawem kampanię telefonu K850i (z aparatem fotograficznym 5 Mpix), która obejmie telewizję, prasę (tygodniki, miesięczniki) i silną reklamę online przygotowywaną od strony adaptacji kreacji przez agencję IQ Marketing (po raz pierwszy) i dom mediowy Mediaedge:cia.

Sony Ericsson wprowadza też nowy model muzycznego telefonu Walkamn W980 (najwyższy model w tej linii), dwa nowe modele "fotograficznych" telefonów Cyber-shot (C702 i C902), telefon z dużym dotykowym wyświetlaczem G700 i telefon "z klapką" Z700 (z zaawansowanymi funkcjami mobilnego internetu). (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,