M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Hard & Smart wygrała przetarg na obsługę sieci DDD - Dobre Dla Domu

Serwis Dzienny | 3 marca 2008, 06:45

Agencja reklamowa Hard & Smart w wyniku rozstrzygniętego przetargu zajmie się w bieżącym roku trzema kampaniami sieci sklepów DDD -...

Agencja reklamowa Hard & Smart w wyniku rozstrzygniętego przetargu zajmie się w bieżącym roku trzema kampaniami sieci sklepów DDD - Dobre Dla Domu. To już drugie zwycięstwo Hard & Smart w walce o tego klienta. DDD jest siecią franczyzową należącą do firmy BRW Wnętrza, salony sieci oferują artykuły wyposażenia i wykończenia wnętrz. Umowa obejmuje planowanie całościowej strategii marketingowej na 2008 r., w tym akcji ogólnosieciowych, pomostowych i otwarć kolejnych sklepów.

Hard & Smart przygotuje dla DDD zintegrowane działania ATL i BTL oraz zaplanuje media. Agencja będzie też sprawować nadzór nad przebiegiem kampanii reklamowych oraz przeprowadzi badania konsumenckie podsumowujące działania w 2008 r.

W ramach umowy agencja będzie współpracować z biurem architektonicznym opracowującym koncepcję wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów, będzie także współpracować z reprezentującą BRW agencją PR. (JP)

Czytaj więcej na temat: , ,