M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Beata Kozidrak z Bajmu twarzą nowej kampanii PKO BP

Serwis Dzienny | 5 sierpnia 2008, 06:45

Beata Kozidrak z zespołu Bajm występuje w nowej kampanii reklamowej Max Pożyczki PKO BP. Ma ona związek z organizowaną przez...

Beata Kozidrak z zespołu Bajm występuje w nowej kampanii reklamowej Max Pożyczki PKO BP. Ma ona związek z organizowaną przez bank we współpracy z agencją marketingu muzycznego STX Jamboree imprezą muzyczną dla Polonii w Londynie na Wembley Arena, która odbędzie się 7 września. Oprócz Bajmu wystąpią: Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Wilki, Bracia i Natalia Kukulska.

Osoby, które w ciągu miesiąca (do 7 września) podpiszą umowę na Max Pożyczkę, otrzymają płytę z przebojami ww. artystów. PKO BP przygotował blisko 72 tys. płyt.

Kampanię "Przebojowa Max Pożyczka? Czemu nie!" przygotowały agencja Scholz & Friends Warszawa oraz dom mediowy ZenithOptimedia.

- Już od roku jesteśmy obecni z naszą ofertą produktową na rynku brytyjskim, od ponad pół roku działa nasza placówka w Londynie, a teraz oferujemy Polakom w Wielkiej Brytanii imprezę kulturalną bez precedensu w historii polskiej muzyki rozrywkowej - twierdzi Bartłomiej Pawlak, dyrektor zarządzający pionem marketingu PKO BP, i dodaje, że PKO BP London Live to przedsięwzięcie sponsoringowe nieporównywalne z czymkolwiek, co organizowane było wcześniej. Organizatorzy spodziewają się, że w dniu koncertu imprezę odwiedzi kilkanaście tysięcy widzów. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,