M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jacek Karnowski kierownikiem redakcji "Panoramy" w TVP2

Serwis Dzienny | 5 sierpnia 2008, 06:45

Jacek Karnowski został kierownikiem redakcji "Panoramy", głównego programu informacyjnego w TVP2. Oficjalnie informację tę, o której od kilku dni spekulowały...

Jacek Karnowski został kierownikiem redakcji "Panoramy", głównego programu informacyjnego w TVP2. Oficjalnie informację tę, o której od kilku dni spekulowały media, potwierdziło biuro prasowe TVP.

Karnowski ostatnio pracował w TV Puls jako szef zespołu reporterów codziennego serwisu informacyjnego "Puls raport". Był też prowadzącym dwóch programów publicystycznych w tym kanale - "Puls tygodnia" i "Temat numer 1". W latach 2005-2007 był reporterem "Wiadomości" TVP1. Prowadził też program "Kwadrans po ósmej" nadawany w TVP1 oraz poranne wywiady w Programie I Polskiego Radia. W latach 1998-2005 był dziennikarzem Sekcji Polskiej BBC.

Ostatnio prace zespołu "Panoramy" koordynował Michał Chodurski, choć nie był on kierownikiem redakcji. Poprzednia szefowa dziennika TVP2 Małgorzata Łopińska w lipcu 2007 r. przeszła do TVP Info, gdzie została kierownikiem redakcji publicystki. (PM)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,