M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Uczestnik "You Can Dance" w reklamach marki Iriver

Serwis Dzienny | 16 września 2008, 06:45

Patryk Różniecki, uczestnik programu “You Can Dance - Po prostu tańcz" w TVN, został twarzą marki Iriver w Polsce. W...

Patryk Różniecki, uczestnik programu “You Can Dance - Po prostu tańcz" w TVN, został twarzą marki Iriver w Polsce. W efekcie porozumienia między tancerzem a firmą Multimedia Intelligent Products (MIP) - polskim dystrybutorem marki - weźmie udział w kampanii promocyjnej producenta przenośnych odtwarzaczy audio i wideo.

Kampania reklamowa obejmie prasę ogólnopolską (głównie magazyny młodzieżowe, branżowe i lifestyle'owe), witryny młodzieżowe i lifestyle'owe oraz poświęcone tematyce odtwarzaczy przenośnych. Będzie również prowadzona w sieciach sprzedaży w postaci materiałów POS (ulotki, kasetony itp).

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Patrykiem, ponieważ jest osobą pełną energii i pasji do tańca oraz muzyki. To typ ekspresyjnej osobowości, który doskonale wpisuje się w charakter marki Iriver - mówi Piotr Sawicki, prezes MIP. Za kreację, planowanie i zakup mediów odpowiedzialna jest agencja Superata, która została wybrana bez przetargu.

Marka Iriver powstała w 1999 r. z inicjatywy Reigncom Ltd. jako osobna spółka stawiająca sobie za cel podbój rynku cyfrowych odtwarzaczy audio. (MF)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,