M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Fronczewski po raz kolejny reklamuje lokaty Getin Banku

Serwis Dzienny | 17 września 2008, 06:45

Agencja reklamowa EP Creative Services oraz dom mediowy MediaVest przygotowały dla Getin Banku kolejną kampanię reklamową, w której występuje aktor...

Agencja reklamowa EP Creative Services oraz dom mediowy MediaVest przygotowały dla Getin Banku kolejną kampanię reklamową, w której występuje aktor Piotr Fronczewski. Spot pt. "Wypad na ryby" koresponduje z poprzednim spotem pt. "Spotkanie z ciocią".

Tym razem Fronczewski wybiera się z wujkiem na ryby. Wujek pojawił się u siostrzeńca dużo za wcześnie, ponieważ zaraz po powrocie z wędkowania ma do załatwienia bardzo ważną sprawę - zakłada lokatę w Getin Banku oprocentowaną na poziomie 8 proc. (przy wkładzie na dwa lata).

- W głównej mierze chcemy dotrzeć do osób starszych i w średnim wieku, które nie zawsze wiedzą, jak korzystnie lokować oszczędności - mówi Jerzy Prokopczak, dyrektor departamentu marketingu i PR Getin Banku. - Pokazujemy, że nasz bank oferuje jedną z najkorzystniejszych ofert na rynku. Mamy nadzieję, że wprowadzenie do reklamy motywu wędkarskiego sprawi, że zakładanie lokaty w Getin Banku będzie się odbiorcom kojarzyć z czynnością łatwą, przyjemną i dającą realne korzyści - dodaje.

Kampania telewizyjna potrwa do 5 października, a wsparta będzie działaniami BTL i w internecie. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , ,