M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agencja 4Kroki współtwórcą ekologicznej wersji amerykańskiego eBaya

Serwis Dzienny | 17 września 2008, 06:45

Polska agencja 4Kroki jest współtwórcą ekologicznej wersji amerykańskiego eBaya. Serwis nazywa się World of Good (worldofgood.ebay.com) i ma umożliwić internautom...

Polska agencja 4Kroki jest współtwórcą ekologicznej wersji amerykańskiego eBaya. Serwis nazywa się World of Good (worldofgood.ebay.com) i ma umożliwić internautom ocenę wpływu kupowanych towarów na środowisko. Obok informacji o cenie, wiarygodności sprzedawcy itp. produkty będą otrzymywać specjalny rating od niezależnych organizacji ekologicznych i zajmujących się sprawiedliwym handlem.

Działające w serwisie World of Good aplikacje służące do wystawiania produktów na aukcjach oraz profilowane konta użytkowników przygotował polski zespół programistów z agencji internetowej 4Kroki. Na razie serwis działa w wersji beta.

- Nie przewidujemy tłumaczenia World of Good na język polski, ale Polacy mają do niego pełny dostęp. Rozważamy także namówienie polskich producentów towarów ekologicznych i polskich organizacji do udziału w projekcie - mówi Karol Świtała, rzecznik polskiego eBay. (TW)

Czytaj więcej na temat: , ,