M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

TBWA realizuje projekt społeczny "Zarażam Radością"

Serwis Dzienny | 22 września 2008, 06:45

Agencja reklamowa TBWA przygotowała ogólnopolską kampanię pod hasłem "Zarażam Radością". Projekt jest realizowany z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób...

Agencja reklamowa TBWA przygotowała ogólnopolską kampanię pod hasłem "Zarażam Radością". Projekt jest realizowany z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Jego celem jest ukazanie społeczeństwu problemów osób niepełnosprawnych intelektualnie, przełamanie stereotypów i uprzedzeń oraz przygotowanie akcji mającej na celu zwiększenie ich zatrudnienia.

TBWA jest odpowiedzialna za przygotowanie kreacji do kampanii, która obejmuje pięć spotów (telewizja, kino, radio) oraz kreacje (outdoor, internet i prasa). Filmy będą emitowane w telewizji (TVP, Polsat, TVN, Canal Plus, Telewizja Puls), w radiu (m.in.: Radio Złote Przeboje, Radio Tok FM, Radio PiN, Polskie Radio) oraz w sieci kin Ciemna City w całej Polsce. Kampania jest również komunikowana w prasie, w internecie oraz na billboardach, citylightach (AMS) i przez 3 Space (sieć ekranów LCD w pubach, sieciach handlowych). Media zaplanowały domy mediowe Initiative oraz City Art Media.

(AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,