M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Sławomir Stępniewski w zarządzie SAR

Serwis Dzienny | 3 października 2008, 06:45

Marek Żołędziowski, CEO Change Integrated, zrezygnował po czterech kadencjach z pracy w zarządzie Stowarzyszenia Agencji Reklamowych (SAR). Na jego miejsce...

Marek Żołędziowski, CEO Change Integrated, zrezygnował po czterech kadencjach z pracy w zarządzie Stowarzyszenia Agencji Reklamowych (SAR). Na jego miejsce powołany został Sławomir Stępniewski, prezes agencji Hypermedia.

Zarząd przedstawił ponadto nową koncepcję członkostwa w stowarzyszeniu. Specjalistyczne agencje komunikacji marketingowej mogą w SAR zakładać klub - takim powstałym kilka miesięcy temu Klubem jest Klub Brand Design. Klub musi określić cele, dla realizacji których powstaje, zobowiązany jest do przyjęcia wszelkich standardów propagowanych przez SAR, ale sam kształtuje swój statut, wybiera własny zarząd.

Klub Brand Design zrzesza firmy projektowe działające na polskim rynku. Celem struktury jest podnoszenie jakości usług, rozwój projektowania grafiki użytkowej, wzornictwa i działalności doradczej związanej z marką. Klub liczy obecnie 14 agencji. (AMS)