M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

AWR "Wprost" uruchamia serwis Gover.pl poświęcony politykom

Serwis Dzienny | 3 października 2008, 06:45

AWR "Wprost" uruchomiła Gover.pl - serwis typu watch dog dostarczający informacji na temat posłów i ich działalności w sejmowych ławach....

AWR "Wprost" uruchomiła Gover.pl - serwis typu watch dog dostarczający informacji na temat posłów i ich działalności w sejmowych ławach. Dzięki Gover.pl internauci mogą się dowiedzieć, jak wybrani przez nich posłowie głosowali podczas posiedzeń sejmowych, przeczytać treść ich wystąpień, a nawet skontrolować listę obecności w sali sejmowej. - Dane zebrane za pośrednictwem serwisu posłużą do tworzenia rankingów. W ciągu najbliższych tygodni serwis wzbogaci się m.in. o materiały wideo, nowe działy oraz raporty i analizy - mówi Marcin Zduńczyk, dyrektor ds. internetu w AWR "Wprost".

Internauci będą mogli współtworzyć serwis przez dodawanie własnych materiałów, które znajdą się w dziale Publikacje. Raz w miesiącu autorzy najciekawszych tekstów będą nagradzani. O tym, kto otrzyma nagrodę, zdecydują użytkownicy serwisu Gover.pl. - Głównym założeniem Gover.pl jest prezentacja faktów w sposób obiektywny - ocenę zgromadzonych informacji pozostawiamy użytkownikom serwisu, którzy mogą wyrażać swoje opinie na forum oraz na bieżąco komentować poszczególne publikacje - mówi Amadeusz Król, wiceprezes zarządu i dyr. generalny AWR "Wprost".

Gover.pl wzbogacił portfolio marek internetowych AWR "Wprost". Do tej pory uruchomiono serwisy: Wprost.pl, InfoTuba.pl, Ludzie.wprost.pl, Blogbox.com.pl, Koty.pl i Psy.pl. (BG)