M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Spółka Gadu-Gadu uruchomiła serwis społecznościowy

Serwis Dzienny | 22 października 2008, 06:45

Spółka Gadu-Gadu SA uruchomiła serwis społecznościowy ZRodzina.pl, w którym można zbudować drzewo genealogiczne własnej rodziny. Serwis umożliwia zbudowanie drzewa genealogicznego,...

Spółka Gadu-Gadu SA uruchomiła serwis społecznościowy ZRodzina.pl, w którym można zbudować drzewo genealogiczne własnej rodziny.

Serwis umożliwia zbudowanie drzewa genealogicznego, nawiązywanie i odnawianie kontaktów z krewnymi i znajomymi. Krewni mogą wymieniać się wiadomościami, informować na tablicy ogłoszeń o wspólnych ważnych uroczystościach i wydarzeniach rodzinnych, dzielić się anegdotami i historyjkami.

W serwisie można zobrazować graficznie różne rodzaje pokrewieństwa. ZRodzina.pl zawiera wyszukiwarkę osób, dzięki której można znaleźć osoby o takim samym nazwisku. Jest oparty na bazie kont serwisu Trees.pl, poprzednika ZRodzina.pl. Obecnie w serwisie jest zarejestrowanych ok. 100 tys. osób.

Gadu-Gadu SA jest producentem serwisu. Wcześniej spółka stworzyła m.in. serwisy: MojaGeneracja.pl, Blip.pl, Fora.pl i Pykam.pl. (TWI)

Czytaj więcej na temat: