M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Janusz Krupa w Millward Brown regionu CEMENA

Serwis Dzienny | 4 listopada 2008, 06:45

Janusz Krupa objął stanowisko dyrektora departamentu badań medycznych firmy badawczej Millward Brown w regionie CEMENA. Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu...

Janusz Krupa objął stanowisko dyrektora departamentu badań medycznych firmy badawczej Millward Brown w regionie CEMENA. Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu wyspecjalizowanego w studiach nad rynkiem farmaceutycznym w regionie Europy kontynentalnej, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Janusz Krupa pokieruje pracami podległego sobie międzynarodowego departamentu z Warszawy, wspierając zarazem prace lokalnego działu badań medycznych Medical Research Center w Millward Brown SMG/KRC.

Janusz Krupa jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W branży farmaceutycznej pracuje od 1992 r. Zajmował stanowiska menedżera produktu, analityka badań marketingowych oraz dyrektora marketingu w amerykańskim i europejskim oddziale koncernu Lilly. Następnie pracował jako marketing manager mega brands team w GSK i bussines unit manager w Schering-Plough. Od 2006 roku prowadzi działalność trenera oraz niezależnego konsultanta marketingowego i badawczego rynku farmaceutycznego. (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , ,