M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Małgorzata Foremniak reklamuje kosmetyki firmy Soraya

Serwis Dzienny | 7 listopada 2008, 06:45

Firma kosmetyczna Soraya nawiązała współpracę z aktorką Małgorzatą Foremniak. To już kolejna celebrity, z którą współpracuje marketer. Dotychczas jej kosmetyki...

Firma kosmetyczna Soraya nawiązała współpracę z aktorką Małgorzatą Foremniak. To już kolejna celebrity, z którą współpracuje marketer. Dotychczas jej kosmetyki promowały m.in. Olga Bończyk i Edyta Herbuś. Nowa celebrity obecnie będzie promowała linię kosmetyków przeciwzmarszczkowych Beauty Creator. Jak przekazała Sylwia Sławińska, dyrektor ds. mediów i reklamy, umowa z Małgorzatą Foremniak ma charakter długoterminowy, a wizerunek aktorki będzie prawdopodobnie wykorzystywany także przy promocji innych produktów.

Najnowsza promocja Sorai to jednocześnie pierwsza kampania zaplanowana i kupiona przez nowy dom mediowy marketera - Starlink. Agencja mediowa odpowiada tylko za część telewizyjną. Planowanie i zakup prasy marketer przeprowadził we własnym zakresie. Strategię i kreację reklam przygotowała agencja Just wybrana w drodze przetargu. Wartość budżetu akcji nie została podana. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,