M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Hanna Kokczyńska naczelną magazynu "Prestige House"

Serwis Dzienny | 6 marca 2009, 06:45

Hanna Kokczyńska objęła stanowisko redaktora naczelnego magazynu "Prestige House" wydawanego przez Valkea Media. Jej zastępcą została Dorota Tomaszewska. Zmiany w...

Hanna Kokczyńska objęła stanowisko redaktora naczelnego magazynu "Prestige House" wydawanego przez Valkea Media. Jej zastępcą została Dorota Tomaszewska. Zmiany w zespole wprowadzone zostały w związku z odejściem poprzedniej redaktor naczelnej Ewy Jagalskiej.

Kokczyńska łączy zawód designerki z pracą dziennikarza. Jest współautorką warszawskich Różowych Świecących Jeleni i redaktorką w magazynie mody "A4". Dorota Tomaszewska przez dwa lata pracowała w "Dzienniku".

Miesięcznik "Prestige House" ukazuje się w nakładzie 14 tys. egz. - 90 proc. dystrybuowane jest za darmo za pośrednictwem restauracji, hoteli, biur nieruchomości, biur architektonicznych, galerii z designerskimi meblami oraz salonów urody i spa na terenie Warszawy. Pozostałe 10 proc. sprzedawane jest w Empikach w największych miastach Polski oraz w warszawskim Trafficu. Ostatnio zmieniła się cena magazynu, która wzrosła z 7 zł do 9,90 zł. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,