M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jacek Pawlak i Dariusz Szubiak przestaną zarządzać Touchpoint RC

Serwis Dzienny | 25 marca 2009, 06:45

Jacek Pawlak, managing & creative director firmy marketing services Touchpoint RC, potwierdził oficjalnie odejście z firmy (pisaliśmy o tym w...

Jacek Pawlak, managing & creative director firmy marketing services Touchpoint RC, potwierdził oficjalnie odejście z firmy (pisaliśmy o tym w DS "MMP" z 23 marca br.).

- Nie spodziewaliśmy się tak radykalnych reakcji naszych klientów na kryzys. Marketerzy znacznie ograniczyli swoje budżety przeznaczone na komunikację, stąd redukcje zatrudnienia - mówi Pawlak. Nie wiadomo jeszcze, jakie będą jego dalsze losy zawodowe.

Wraz z Pawlakiem z firmy ma odejść Dariusz Szubiak, dyrektor kreatywny firmy. Nie wiadomo jeszcze, jaką decyzję podejmie Marta Samsonov, deputy managing director Touchpoint RC. We troje zarządzali spółką od kwietnia 2007 r., kiedy doszło do przekształcenia Rapp Collins w Touchpoint RC.

Pawlak i Szubiak opuszczą firmę prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku tygodni po zakończeniu pracy nad realizowanymi obecnie projektami.

Paweł Kastory, CEO Corporate Profiles Group, do której należy Touchpoint RC, zapewnia, że firma jest obecnie restrukturyzowana, a jej marka ma zostać zachowana (DS "MMP" z 23 marca br.). (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,