M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Egmont tworzy magazyn z bohaterami kanału BBC CBebbies

Serwis Dzienny | 9 kwietnia 2009, 06:45

Egmont Polska wprowadza na rynek magazyn "CBeebies". Będzie to miesięcznik dla dzieci w wieku 3-6 lat. Tytuł wydawany na licencji...

Egmont Polska wprowadza na rynek magazyn "CBeebies". Będzie to miesięcznik dla dzieci w wieku 3-6 lat. Tytuł wydawany na licencji BBC przedstawia świat bohaterów najpopularniejszych programów nadawanych aktualnie w polskim kanale BBC CBeebies, takich jak: "Dobranocny ogród", "Teletubisie", "Charlie i Lola", "Fimbles", "Roly Mo".

W każdym wydaniu znajdują się m.in. różnorodne ćwiczenia stymulujące rozwój wyobraźni, rozwój emocjonalny, zdolności matematyczne, komunikacyjne i manualne. Nakład miesięcznika wyniesie 50 tys. egz., a cena - 7,50 zł.

Promocję magazynu na jego łamach wspiera Aneta Piotrowska, prezenterka polskiej wersji kanału BBC. Wprowadzeniu "CBeebies" towarzyszą kampanie telewizyjna i internetowa oraz reklama w pismach własnych Egmontu. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MPG, kreację przygotowała agencja DSK. Wydawca nie podaje wartości budżetu.

CBeebies to kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym dostępny w Polsce od 2 grudnia 2007 r. na platformie Cyfrowego Polsatu. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,