M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

FireFly Creation autorem kampanii Perfecta No Problem z portfolio Dax Cosmetics

Serwis Dzienny | 6 maja 2009, 06:45

Agencja reklamowa FireFly Creation z grupy FireFly przygotowała kampanię promocyjno-reklamową kosmetyków Perfecta No Problem z portfolio Dax Cosmetics. Osią kampanii...

Agencja reklamowa FireFly Creation z grupy FireFly przygotowała kampanię promocyjno-reklamową kosmetyków Perfecta No Problem z portfolio Dax Cosmetics.

Osią kampanii jest serwis Fotka.pl, w którym pojawiła się dodatkowa sekcja o nazwie Fruit Look. Aplikacja ta umożliwia edycję zdjęć. Marka Dax Cosmetics patronuje konkursowi na najciekawszą edycję zdjęcia. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, na którym bazuje aplikacja, można je retuszować. Ponadto możliwe jest ozdabianie zdjęć za pomocą dostępnych w aplikacji elementów, np. kolorowych ramek. W każdym tygodniu pojawi się nowy temat, do którego trzeba będzie dopasować zdjęcia. Zabawa potrwa cztery tygodnie.

FireFly Creation odpowiada za stworzenie kreacji reklamowych w internecie i prasie, opracowanie projektu graficznego i funkcjonalnego, wdrożenie i obsługę serwisu konkursowego na www.fotka.pl/fruitlook oraz zakup mediów internetowych. Powierzchnię reklamową w prasie marketer kupił we własnym zakresie.

Perfecta No Problem to produkt antytrądzikowy oparty na naturalnych składnikach - wyciągu z: gruszki, arbuza, granatu. (TWI)

Czytaj więcej na temat: , , ,